Korset dhe tanga 838-COR-1 dhe zi

• korset i zi në një stil vërtet mahnitës
• brezat të rregullueshëm me qafë të tipit halter
• brezat dekorativë duken seksi mbi bust
• zbukurim i shkëlqyer pa nikël – asnjë simptomë alergjie
• Did2Fit – lidhje e rregullueshme në pjesën e pasme – e dobishme dhe shumë joshëse
• gjarterët janë të rregullueshëm
• ky produkt përbëhet nga një korset dhe tanga përputhëse
• çorapet nuk përfshihen
• pëlhurë e butë me zgjidhjen Multistretch – është shumë elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.