Korset dhe tanga 871-COR-2 dhe bardhë

• korset i mahnitshëm në një ngjyrë të mrekullueshme
• pëlhurë sateni (SilkyTouch) dhe tyl i zbukuruar me qëndisje të bukur
• brezat e rregullueshëm – lehtë për t’u përshtatur
• mbështjellëse me tela, gota të mbushura me jastëkë shtesë, të heqshme – efekt push-up – gjoksi i ngritur dhe nënvizuar në mënyrë fantastike!
• gotat kanë xhepa të butë për vendosjen e jastëkëve
• gotat bezhë të mbuluara me saten dhe tyl të qëndisur – dizajn elegant
• fiocco tërheqës dhe perlë mes gjinjve
• tyl i tejdukshëm zbulon ijet
• zinxhir në anën e majtë – korseti është shumë i lehtë për t’u veshur dhe hequr
• lidhje që përshtatet në shpinë (Did2Fit) – pamje seksi dhe përshtatje perfekte
• brezat e rregullueshëm të çorapeve
• produkti përfshin korset dhe tanga të mrekullueshme
• çorapet nuk përfshihen
• pëlhurë e këndshme në prekje dhe pak elastike (95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.