Korset dhe tanga Ailay dhe zi

• dantellë sensuale dhe material me shkëlqim – një kombinim i nxehtë
• shtylla vertikale – ofron një efekt të holluar të trupit
• zinxhir praktik në një anë
• rripa që rregullohet – Did2Fit – pamje joshëse dhe përshtatje perfekte!
• rrip elastik dhe i heqshëm që mban korsetin në vend dhe shton një dozë të madhe tërheqëse (mund ta hiqni)
• dy mbyllje të rregullueshme për rripin (në gjoks)
• jartierë të heqshme
• tanga seksi
• produkti përbëhet nga tre artikuj: korseti, rrip i heqshëm, tanga
• çorapet nuk përfshihen – çorapet Ailay janë ideale për këtë korset
• materiale të bukura dhe të qëndrueshme (95% poliester, 5% elastan)Kjo përshkrim i produktit është përshtatur për t’iu përshtatur stilin dhe preferencat e audiencës shqiptare, duke përdorur një gjuhë të drejtpërdrejtë dhe të afërt.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.