Korset dhe tanga Amallie dhe zi

• korsetë seksi në ngjyrë të zezë – një gjë e domosdoshme për çdo grua që dëshiron të tërheqë vëmendjen!
• BigBust – kupa të përshtatshme për gjokset e mëdha
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte është e garantuar
• mbyllje e rregullueshme në pjesën e pasme
• lidhje e përshtatshme në pjesën e pasme
• kupa të mbushura me tela ngritëse
• varëse e shkëlqyeshme mes gjinjve – dekor i çmuar
• inserte unike dantelle në pjesën e gjoksit dhe ijeve
• mesh femërore dhe jashtëzakonisht tërheqëse në anët
• brezat e rregullueshëm të jartierave
• kompleti përfshin korsetën dhe tanga përputhëse
• çorapet nuk përfshihen në komplet
• pëlhurë e butë dhe elastike Multistretch (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.