Korset dhe tanga Armares dhe zi

• Tanga dhe korset Armares në ngjyrë të zezë
• Brezat e rregullueshëm të supeve dhe të jartierave si dhe mbyllja me shumë nivele garantojnë një përshtatje perfekte
• Varëse argjendi – një detaj i shijshëm
• Çorapet nuk përfshihen në komplet – do të dukesh edhe më bukur me një palë!
• Material i butë dhe i shkëlqyer – për të siguruar rehatinë tënde (100% poliuretan; mbushje: 95% viskozë, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.