Korset dhe tanga Chic Amoria dhe zi

• Korset dhe tanga të zinj Chic Amoria
• shtyllat vertikale – theksojnë avantazhet tuaja
• brezat e zbritshëm – nëse dëshironi, mund të shtoni çorape te korseti
• mbyllje me shumë faza – garanci e një përshtatjeje perfekte
• varëse argjendi – një detaj intrigues
• pëlhurë elastike – siguron rehatinë tuaj (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.