Korset dhe tanga Elizenes dhe zi

• korset joshëse i bërë nga material i zi, dhe një tanga
• qafa e zbukuruar me një jakë dantelle – një shtesë super seksi
• brezat e rregullueshëm të supeve dhe mbyllja me shumë nivele garantojnë një përshtatje perfekte
• gotat me mbështetje – gjoksi theksuar në mënyrë delikate dhe seksi
• lidhja e korsetit në pjesën e përparme – komoditet maksimal gjatë veshjes
• brezat rregullues të jartierave – 100% tërheqje seksuale
• dantella e hollë dhe florale zbukuron gjoksin, barkun dhe shpinën
• pëlhurë transparente
• tanga dantelle nënvizon të pasmet
• Material i butë ndaj prekjes (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.