Korset dhe tanga Ingridia dhe kuq

• korsetë dhe tanga të kuqe nga koleksioni Ingridia
• brezat e rregullueshëm, lidhësja e përshtatshme dhe mbyllja me shumë faza – përshtatje perfekte e garantuar
• me balena dhe gota të mbushura – theksojnë në mënyrë ideale gjoksin
• brezat e integruar të çorapeve – me çorape nga i njëjti koleksion do të bësh përshtypje edhe më të madhe!
• varëse ari – një detaj elegant
• kombinim i dantellës dhe pëlhurës së lëmuar, shumë elastike – stil dhe rehati (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.