Korset dhe tanga Ivetta dhe kuq

• korse joshëse e zbukuruar me tre perla në rripa
• rripa të rregullueshëm dhe fiksim në shpinë – përshtatje e përsosur
• prerje në anën e pasme dhe skajet e dantellave
• kosha teli dhe rripa gjoksi
• dantella në ijët dhe llastika për zhartien të rregullueshme
• dantella seksi me lule
• produkti përfshin një korse dhe një tanga
• çorapet për zhartien nuk janë të përfshira
• material i këndshëm në prekje, fleksibël
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.