Korset dhe tanga Nesari dhe zi

• korseti dhe tanga Nesari – një set sensual
• korseti ka mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – siguron një përshtatje perfekte!
• rrip shtesë dhe mbështjellës nën gjoks – thekson magjinë e gjoksit tuaj
• kombinim i rrjetës dhe shiritave të zezë – dizajn modern
• varëse ari – një detaj që shton elegancën
• brezat për çorape në korset – me çorape deri në kulmin e nxehtësisë!
• çorapet nuk përfshihen – shtoni çorapet tuaja të preferuara në set
• pëlhurë fleksibël – garanci e rehatshme (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.