Korset dhe tanga Norides dhe zi

• korseti dhe tanga Norides në ngjyrë të zezë janë sensuale
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – sigurojnë një përshtatje perfekte
• korseti me lidhje në pjesën e pasme – rregullon madhësinë në mënyrë ideale dhe nënvizon figurën
• kupat me mbështetje – gjoksi shfaqet në mënyrë perfekte
• brezat e rregullueshëm për çorape – kombinohen me shije me korsetin
• detajet e dantellës – detaje që të magjepsin
• varëse e shkëlqyer – detaj që tërheq vëmendjen
• çorapet nuk janë pjesë e kompletit
• pëlhura elastike – ofron një nivel të lartë të rehatshme
• përbërja e materialit – pëlhurë: 100% poliuretan; pëlhurë: 90% poliamid, 10% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.