Korset dhe tanga Romanesa dhe zi

• korsetë ultra sensuale në ngjyrë të zezë dhe tanga me hapje – një prerje unike në një ngjyrë klasike
• gotat e hapura – edhe më shumë tërheqje seksuale
• rripat e rregullueshëm
• lidhje tërheqëse në pjesën e përparme
• varëse e shkëlqyeshme dhe kokëçarëse e heqshme që zbukuron tangat në mënyrë të mrekullueshme
• model dantelle fenomenal dhe femëror
• materiali është i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.