Korset dhe tanga Sherila dhe zi

• korseti dhe tanga të zezë Sherila, tërësisht seksi
• brezat e rregullueshëm të supit dhe të jartierave si dhe mbyllja me shumë nivele – për një përshtatje perfekte
• cufat në bust dhe në ije – detaje të veçanta që tërheqin vëmendjen
• çorapet nuk përfshihen – shtoji dhe do të dukesh edhe më fenomenale!
• pjesa e përparme delikate nga pëlhura transparente – garanton komoditet (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.