Korset Jollymore dhe kuq

• Korseti festiv Jollymore dhe tanga me një model festiv
• Dantella sensuale – një detaj që tërheq vëmendjen
• Brezat dhe rripat e çorapeve të rregullueshëm – sigurojnë një përshtatje perfekte
• Varëse e shkëlqyer – një detaj intrigues
• Çorapet nuk janë pjesë e kompletit – plotëso stilimin me një palë që përputhet
• Material i këndshëm në prekje – garanci për komoditet (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.