Korset Lacelove dhe kuq

3.499 L

• Korset dhe tanga Lacelove në ngjyrë të kuqe
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte e garantuar
• mbështjellës tërheqës – thekson gjoksin
• dantellë seksi – shton piquancy
• varëse elegante – një shtesë interesante
• çorapet nuk përfshihen
• pëlhurë elastike – thekson figurën dhe siguron rehatinë tuaj (korseti: 94% poliamid, 6% elastan; tanga: 90% poliamid, 10% elastan)