Korset Lacrisia dhe zi

• korseti guximtar Lacrisia në komplet me brekë të tipit thong
• prerje pikante – zbulon trupin dhe thekson në mënyrë të bukur format
• një choker i veçantë i zbukuruar me një varëse bizhuteri – një element intrigues
• rrjetë i hollë i kombinuar me dantellë – elegancë dhe shik
• thong i hapur – ndjesi të nxehta
• material fleksibël dhe i këndshëm (korseti: 90% poliamid, 10% elastan, thong pa fund: 44% poliamid, 56% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.