Korset Lanelia dhe zi

4.099 L

• korseti femëror Lanelia në ngjyrë të zezë
• rrjetë paksa transparente – ndez imagjinatën
• kupat e hapura të sutjenës – një pamje pikante
• brezat e rregullueshëm – rehati gjatë veshjes
• një varëse bizhuteri në gjoks – një shtesë magjepsëse
• mbyllje e përshtatshme në shpinë
• brezat e rregullueshëm të jartierës – përshtatje perfekte
• string me hapje në mes – inkurajon kënaqësi të ndaluara
• material i këndshëm dhe delikat (85% poliamid, 15% elastan)