Korset Rosenty dhe zi

• Korseti Rosenty në ngjyrë të zezë
• mbyllje me shumë faza, brezat e rregullueshëm dhe jartierë – përshtatje perfekte
• kupa me mbështetje – thekson në mënyrë ideale gjoksin
• rrjetë dhe motiv lulesh – një kombinim interesant
• varëse e shkëlqyeshme – tërheq vëmendjen
• pëlhurë shumë elastike – thekson në mënyrë joshëse figurën (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.