Korset Setilla dhe zi

• Korseti Setilla në ngjyrë të zezë dhe tanga e hapur
• Kupa të hapura të sutjenit me mbajtëse – një element intrigues
• Rripa seksi mbi supet dhe qafën – tërheqës
• Shpinë e ekspozuar e zbukuruar me një fiok që mund të lidhet – një aksesor sensual
• Rripa të rregullueshëm për çorape – përshtatje perfekte
• Dantella klasike – shton elegancë
• Tanga e hapur – një zgjidhje e rehatshme në dhomën e gjumit
• Material i butë dhe fleksibël (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.