Fustan Agatya e zezë

• Fustani unik Agatya në ngjyrë të zezë
• Dekolteja e thellë – dukje mahnitëse e gjoksit
• Bretele të rregullueshme në pjesën e sutienit – komoditet i plotë
• Mbyllje e rregullueshme në pjesë të pasme – përshtatje perfekte me trupin
• Ornament i mrekullueshëm me elemente të dantellës ari në shpatullat – josh dhe intrigon!
• Prerja e thellë mbi të pasmet ju lejon të tregoni pak më shumë
• Pëlhura e butë sateni përfshin trupin në mënyrë të këndshme (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.