Fustan Yollanda e zezë

• një fustan i bukur i krijuar nga kombinimi i materialit të zi dhe me shkëlqim
• brezat e rregullueshëm që kryqëzohen në shpinë – një klasik i zbukuruar me një zinxhir elegant
• prerje trekëndëshe në shpinë – efekt joshës
• mbledhje në zonën e gjoksit – thekson gjoksin
• hem i prerë si laps, asimetrik – jep një pamje të hollë të siluetës
• material i butë me elasticitet të jashtëzakonshëm (90% poliuretan, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.