Këmishë nate dhe tanga 810-CHE-1 e zezë

• një këmishë nate seksi në ngjyrë të zezë
• një dizajn tërheqës që nënvizon linjat e trupit të femrës
• pjesa e sipërme është zbukuruar me dantellë të bukur
• brezat janë të rregullueshëm për përshtatje perfekte me trupin
• kupa të buta që theksojnë në mënyrë fantastike gjoksin
• një tanga e hollë, e përfshirë në çift, është gjithashtu pjesë e saj
• material shumë i butë dhe elastik (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.