Këmishë nate dhe tanga 828-CHE-1 e zezë

• këmishë nate e bërë nga një material i hollë dhe shumë i butë
• brezat e rregullueshëm që formojnë një dizajn seksi të kryqëzuar në shpinë
• bizhuteri të shndritshme mes gotave dhe brezave
• qafë e bërë me dantellë tërheqëse e zbukuruar me motive intriguese
• produkti përfshin këmishë nate dhe tange
• pëlhurë e këndshme, perfekt elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.