Këmishë nate dhe tanga 852-CHE-1 e zezë

• Këmishë nate elegante që shton një charm femëror dhe tërheqje seksuale!
• Rrjetë transparente me një model pikash të vogla
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – përshtatje perfekte e garantuar
• Dekolte e bukur, me dantella dhe motiv lulesh – gjoksi është zbukuruar në mënyrë fantastike
• Rrip elastik nën gjoks – vija e theksuar e gjoksit
• Fiocco dhe bizhuteri e ndritshme në dantellën nën gjoks – detaje që tërheqin vëmendjen
• Prerje trekëndëshe dhe zbukurim me dantella në shpinë – dizajn mahnitësisht seksi!
• Produkti përfshin këmishën nate dhe tange përputhëse
• Pëlhurë e butë dhe shumë elastike (82% poliamid, 18% elastan)Kujdesuni të përdorni këto detaje për të ndezur imagjinatën dhe të shtoni një ndjenjë ekskluziviteti dhe tërheqjeje në përshkrimin e produktit për klientët tuaj shqiptarë.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.