Këmishë nate dhe tanga 860-CHE-1 e zezë

• Këmishë nate provokuese në ngjyrë të zezë dhe me dantellë
• Model i bukur me lule trëndafili
• Katër breza të kryqëzuar mbi shpinë të ekspozuar – një pamje mahnitshëm seksi!
• Të gjithë brezat janë të rregullueshëm – Did2Fit – përshtatje perfekte e garantuar
• Kupa me mbështetje – thekson gjoksin
• Breza tërheqës mbi gjoksin
• Gjerdane të ndritshme dhe rrethet dekorative (NickelFree – pa simptoma alergjie)
• Produkti përfshin këmishë nate dhe tange dantellë
• Pëlhurë delikate dhe elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.