Këmishë nate dhe tanga 860-CHE-2 e bardhë

• këmishë nate e bukur joshëse e bardhë
• dantella me lule me një model trëndafili
• katër harqet kryq në shpinë – shumë seksi!
• të gjithë rripat janë të rregullueshëm – përshtatini ato me trupin tuaj
• kosha me tela – theksoni kthesat tuaja
• rripat e gjoksit dekorojnë dekoltenë
• dekorim me shkëlqim në gjoks dhe shpinë
• kompleti përfshin një këmishë nate dhe tanga të përshtatshme
• material shumë i butë me prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.