Këmishë nate dhe tanga 862-CHE-1 e zezë

• këmishë nate seksi në ngjyrë të zezë
• rrjetë transparent me dantellë në skajet
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• kupat e buta dhe të mbushura me qepje të veçanta – gjoksi duket mahnitës
• material bezhë në kupat – gjoksi është i mbuluar dhe i theksuar
• zbukurime me dantellë në qafë
• varëse tërheqëse – lule me një gur të shndritshëm
• të çarë tërheqëse në ijë
• produkti përfshin këmishën nate dhe tange
• pëlhurë e butë dhe shumë elastike (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.