Këmishë nate dhe tanga 865-CHE-1 e zezë

• Këmishë nate të bërë nga rrjetë transparente
• Brezat e rregullueshëm – kontroll i përkryer mbi përshtatjen
• Kupa të hapura të zbukuruara me dantellë unike – një dizajn thjesht mahnitës!
• Kupa të mbushura – theksojnë mrekullueshëm gjoksin
• Një fund i vogël dhe një bizhuteri e shndritshme në zonën e gjoksit – detaje tërheqëse
• Produkti përfshin këmishë nate dhe tanga të përputhshme, që tërheqin vëmendjen
• Pëlhurë jashtëzakonisht e butë, e lëmuar dhe elastike (94% poliamid, 6% elastan)Përdorni këtë përshkrim për të komunikuar me audiencën tuaj shqiptare, duke u siguruar që përmbajtja është e përshtatshme dhe e kuptueshme për ta.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.