Këmishë nate dhe tanga 867-CHE-1 e zezë

• Këmishë nate në një stil tepër joshës
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja shumëfazore – gjithçka do të përshtatet në mënyrë perfekte
• Dantella rozë dhe pëlhurë e hollë, transparente – një kombinim i mrekullueshëm
• Mbështjellëse me teli dhe kupa të mbushura – gjoksi është në theks
• Prerje trekëndëshe në pjesën e përparme dhe të pasme – 100% tërheqje seksuale!
• Fiocco sateni dhe gur blu-turkuaz – një zbukurim magjepsës
• Produkti përfshin këmishë nate dhe tange
• Pëlhurë shumë e butë dhe elastike Multistretch – komoditet i shkëlqyer dhe përshtatje perfekte (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.