Këmishë nate dhe tanga 871-CHE-2 e bardhë

4.499 L

• këmishë nate delikate prej materiali me shkëlqim saten
• rripa të rregullueshëm dhe mbërthim në shumë nivele – do t’i rregulloni në mënyrë perfekte
• kosha teli me xhufka të lëvizshme për një efekt push-up
• kosha me dantella ngjyrë bezhë – duket perfekte
• hark dhe perla e ëmbël mes gjinjve
• prerje gjoksi seksi
• produkti përfshin një këmishë nate dhe tanga
• material i butë për lëkurën (95% poliestër, 5% elastinë)