Këmishë nate dhe tanga Alifini e zezë

• Këmishë nate e bërë nga materiali saten me shtesa të imëta të rrjetës
• Brezi i rregullueshëm i hedhur mbi qafë
• Brezi në shpinë me rregullim – mund të përshtatet
• Krahë të mahnitshëm zbukurojnë shpinën – një shtesë seksi
• Kupa të buta me mbledhje – pamje e bukur e gjoksit
• Seti përfshin: një këmishë nate dhe tange
• Material i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.