Këmishë nate dhe tanga Allastia e zezë

2.499 L

• një këmishë nate klasike e dekoruar me dantella dhe një palë tanga
• rripa të buta të rregullueshme dhe mbërthim në shumë nivele në pjesën e pasme – perfekte për trupin
• kurriz i ekspozuar i theksuar me rripa elastik
• prerje sensuale e dekoltesë me një model dantelle origjinale
• material transparent shumë i imët me një model të bukur
• pjesa e poshtme e dekoruar shumë – dantella në skajet
• material i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% elastinë)