Këmishë nate dhe tanga Alluria e zezë

• këmishë nate tërheqëse e bërë nga material i hollë dhe transparent
• brezat e rregullueshëm sigurojnë rregullim të lehtë
• gotat e holla të dantellës – pamje mahnitëse!
• gotat me mbështetje ngritin dhe theksojnë gjoksin
• insert dantelle transparente nën gjoks – dizajn intrigues
• qepje vertikale – efekt optik i dobësimit
• fundi i këmishës së nates me dantellë – çarmatim femëror dhe të pasme të zbukuruara
• tanga përshtatëse nga material i hollë përfshihet
• pëlhura të këndshme dhe të zgjatur (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.