Këmishë nate dhe tanga Amor Cherris e kuqe

• Spavaćica Amor Cherris në një ngjyrë të kuqe të shijshme
• Dantella elegante – shton magjinë
• Pritje femërore – thekson siluetën
• Brezat e dekoruar me mundësinë e rregullimit – mundësi për përshtatje
• Sytjenë me tasa – shfaqje e bukur e gjoksit
• Mbyllja e rregullueshme në shpinë – rehati dhe lehtësi
• Ornamenti i shkëlqyeshëm në gjoks – shtojcë e mahnitshme
• Material i këndshëm dhe i butë (95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.