Këmishë nate dhe tanga Basitta e zezë

• një këmishë nate të mrekullueshme së bashku me një tange klasik – shton tërheqjen seksuale
• brezat e rregullueshëm dhe të çaktivizueshëm për çorape – mbështetje dhe përshtatje perfekte
• mbyllje shumëfazore dhe brezat e rregullueshëm – garanci për një përshtatje të shkëlqyer
• unaza metalike dhe një lidhje korsete me dekorim prej kadifeje në gjoks
• një varëse elegante midis gjinjve
• rrjetë transparent i zbukuruar me dantellë – forma të theksuara
• materiale të këndshme ndaj prekjes, elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.