Këmishë nate dhe tanga Bellastia e zezë

• spavaćica e bukur dhe tanga Bellastia në ngjyrë të zezë
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte e garantuar
• kupa me mbështetje – thekson në mënyrë ideale gjoksin
• detaje dantelle – tërheqëse në shikim
• varëse argjendi – një detaj me shije
• pëlhurë ajrore dhe elastike – do të sigurojë rehatinë më të lartë (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.