Këmishë nate dhe tanga Blossmina të kuqe

• Këmishë nate dhe tange të bëra nga pëlhurë e kuqe – një klasik i joshjes
• Brezat e rregullueshëm të supeve dhe lidhja korsete në shpinë
• Lidhje mbi bust – një garanci për gjoksin perfekt të grumbulluar
• Dantellë transparente me model lulesh
• Tange me prerje klasike
• Material elastik që përshtatet me trupin (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.