Këmishë nate dhe tanga Bowessa e zezë

• këmishë nate dhe tanga e butë e zezë
• rripa të rregullueshëm – do t’i rregulloni në mënyrë të përkryer lehtësisht
• një hark mbi supet dhe dantella zbukurojnë dekoltenë
• një stoli metalike shkëlqen midis gjinjve
• rrip i zi rreth belit me hark – theksoni në mënyrë elegante belin tuaj
• një kombinim i dy materialeve transparente – të thjeshta dhe me pika
• tanga në prerje klasike me një varëse të lezetshme
• material elastik (90% poliamid, 10% elastinë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.