Këmishë nate dhe tanga Eloissa e zezë

• një këmishë e bukur e kombinuar me tange
• bretele të rregullueshme dhe mbyllje me shumë faza
• shpinë e hapur – një efekt joshës
• dekolte i thellë në formën e shkronjës V – një pamje kokëfortë!
• bretele të holla mbi dekolte – gjoksi i theksuar në mënyrë të imtë
• gjoksi dhe pjesa e poshtme e këmishës të dekoruara me dantellë
• material saten – klasik i zi me shkëlqim
• material i këndshëm me elasticitet të shkëlqyer (95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.