Këmishë nate dhe tanga Flores e zezë

3.399 L

• këmishë nate seksi, romantike dhe tejet femërore
• është zbukuruar me dekorime flirtuese në dekolte
• pëlhurë e lëmuar dhe e tejdukshme në gjoks
• pjesa e poshtme e zbukuruar me dantella me lule
• dy harqe simpatike në shpinë
• të përfshira tanga seksi
• pëlhurë e këndshme në prekje, elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin