Këmishë nate dhe tanga Idillia e zezë

3.199 L

• një këmishë nate me material të lëmuar dhe dantella
• dekolte dhe mëngë delikate – duket sensuale dhe e pafajshme
• ekspozon bukur gjoksin
• pjesa e poshtme e veshur me dantellë të gjerë
• të përfshira brekët tanga me material të lëmuar
• pëlhurë e këndshme në prekje, elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin