Këmishë nate dhe tanga Ingridia e kuqe

• Spavaćica dhe tanga Ingridia në ngjyrë të kuqe
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – garanci për një përshtatje të përkryer
• Mbështjellës me tela dhe gota pak të mbushura – theksojnë në mënyrë të përkryer gjoksin
• Dantella e hollë – tërheq vëmendjen
• Varëse ari – një aksesor elegant
• Pëlhurë e butë dhe elastike – siguron komfortin më të lartë (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.