Këmishë nate dhe tanga Loventy të kuqe

• Këmishë nate dhe tange në një ngjyrë të mahnitshme
• Zgjidhje për përshtatje të përkryer – brezat e rregullueshëm të supit dhe mbyllja me shumë faza – më shumë rehati gjatë veshjes
• Një prerje në shpinë – thekson idealisht
• Brezat elastikë dhe kupat gjysmë-transparente – zbukurime që tërheqin vëmendjen tek gjoksi
• Një varëse argjendi mes gjinjve
• Dantella me motive lulesh dekoron gjoksin, shpinën dhe skajet – një dizajn plotësisht seksi
• Tange që thekson të pasmet – ohh, do të nxehet atmosfera
• Material i kuq elastik – fleksibilitet i shkëlqyer dhe mrekullueshëm i butë (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.