Këmishë nate dhe tanga Lovica e kuqe

3.299 L

• këmishë nate seksi në ngjyrë të kuqe intensive
• material i butë me një shkëlqim të bukur
• Rripat e rregullueshëm garantojnë një përshtatje të përsosur
• Koshat e telit theksojnë në mënyrë delikate gjoksin
• një hark i lezetshëm dhe një perlë e vogël mes gjoksit
• dantella me lule shton shumë hijëshi femërore
• Të përfshira brekët tanga që përshtaten
• pëlhurë e mirë dhe elastike
• përbërja: 95% poliamid, 5% elastin