Këmishë nate dhe tanga Maderris e zezë

• një spavaćica e butë dhe tanga të zeza Maderris
• mbyllje me shumë hapa në pjesën e përparme dhe brezat të rregullueshëm në shpinë
• dekorime dantelle që zbukurojnë tërë dizajnin
• një varëse e shkëlqyer – një detaj elegant
• pëlhurë elastike dhe e butë
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.