Këmishë nate dhe tanga Medilla e zezë

• Spavaćica dhe tange Medilla në ngjyrë të zezë, jashtëzakonisht tërheqëse
• Prerje klasike – do të theksojë në mënyrë perfekte bukurinë femërore
• Mbyllje me shumë faza për të siguruar përshtatje ideale
• Kupa të ngurtësuara dhe një rrip qafe i rehatshëm – për të ekspozuar gjoksin
• Varkë minimaliste – një detaj me shije
• Materiale të këndshme ndaj prekjes dhe elastike – për të siguruar rehatinë tuaj (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.