Këmishë nate dhe tanga Millagro e zezë

• këmishë transparente me dekorime të jashtëzakonshme dantelle
• brezat e rregullueshëm
• rrip i hollë me mbyllje në pjesën e pasme
• materiali bie lirshëm mbi të pasmet – efekti “wow”!
• dantella dhe prerjet mbi gjoksin – gjoksi duket edhe më i bukur
• dekorim i shkëlqyer mes gjinjve
• përfundim me dantella në skaj
• prerja e rehatshme e tanges siguron komoditet (dhe thekson në mënyrë perfekte të pasmet!)
• produkti përfshin këmishën e natës dhe tangen
• material elastik me butësi të jashtëzakonshme (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.