Këmishë nate dhe tanga Norides e zezë

• Spavaćica dhe tange Norides në ngjyrë të zezë të thellë
• Material si lëkurë – shton një nuancë pikante
• Hapje në zonën e gjoksit dhe shpinës – nënvizon figurën
• Dantella seksi – tërheq vëmendjen
• Mbyllje me shumë nivele, brezat e rregullueshëm dhe mbështetëse – përshtatje perfekte
• Varkë e shkëlqyeshme – një detaj elegant
• Material elastik dhe i këndshëm në prekje – garanci për komoditet (Spavaćica – materiali: 100% poliuretan; materiali: 90% poliamid, 10% elastan; Tange – 94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.