Këmishë nate dhe tanga Pearlove e zezë

• këmishë nate seksi dhe ajrore me aplikacion dantelle në shpinë
• brezat e rregullueshëm dhe mbyllja
• prerje gjeometrike në shpinë
• gjoksi është zbukuruar me perla dhe një varëse të ndritshme – sensualitet dhe një pamje super femërore
• kupa të hapura me mbështetje nënvizojnë gjoksin
• dantella intriguese nën bust
• përfundim me dantellë në buzë
• produkti përfshin këmishë nate dhe tange përputhëse
• material i këndshëm dhe elastik (44% poliamid, 56% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.