Këmishë nate dhe tanga Renelia e zezë

• Kemishe e zezë Renelia
• Kupa të mbushura të rehatshme – konfort i plotë
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me tre nivele – rehati gjatë veshjes
• Varëse bizhuteri në gjoks shton elegancën
• Materiali gjysmë-transparent tërheq dhe zbulon diçka…
• Pëlhurë delikate dhe fleksibël (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.